Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe powstało z myślą o obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Istniejemy na rynku już od 1999 roku. Długoletnia praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych usług. Priorytetem naszych działań jest zawsze zadowolenie klientów, czego najlepszym świadectwem są ich rekomendacje.
Profesjonalizm działania sprawił, iż nasza firma cieszy się uznaniem nie tylko wśród obecnych partnerów, ale również posiada ugruntowaną pozycję i nieposzlakowaną opinię wśród Urzędów Skarbowych naszego regionu.
Naszymi klientami są firmy z Koronowa, Bydgoszczy i okolic, zarówno małe jednoosobowe działalności, jak i spółki prawa cywilnego. Prowadzimy rachunkowość firm usługowych, produkcyjnych, handlowych jak i stowarzyszeń.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów zarejestrowane pod numerem 13720/99.
Biuro Rachunkowe bierze pełną odpowiedzialność za wykonaną usługę, jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.